Už máme po vokurkový sezóně.

 

Tak třeba tohle pondělí na Ostravsku. Chlap veme bouchačku a jede to tam na magistrát vyčistit. Nakonec voddělá sám sebe. Ale proč? Zřejmě ho nasrali. Jeden by řek, že to neni důvod někoho zabít. Jenže voni ho nasrali asi hodně moc. Asi tak jako všichni srali M. Douglase ve filmu Falling Down. Občas to na člověka dolehne. Mam pro něj celkem pochopení, i když jemu je to už fuk.
Honvédi zase vyšli do ulic, protože je sere, že socialistická vláda lže. Jako by to dřív nevěděli. Pokud je mi známo, komouši (což socialisti sou a ne že ne!) uměli vždycky akorát lhát, krást a vraždit a nezdá se, že by tomu mělo bejt někdy jinak. Před 50 lety Maďaři pár takovejch sviní pověsili na lucerny, až na ně musel Chruščov poslat z Moskvy tanky. Dneska Putin tanky posílat nebude, takže by stálo za to připomenout si historii nejen slovy, ale i činy. Věřim, že Maďaři budou důslednější než my. U nás se pořád akorát nenásilně demonstruje a dokonce je tu nějaká líbací aktivita – polibkem u sochy sv. Václava proti Paroubkovi. Svatý Václave, vidíš to? Svatá prostoto.
Další způsob řešení přichází z Asie, konkrétně z Thajska. Silná armáda provedla zkušeně puč, protože už byla taky nasraná na politiky. Obešlo se to zatim bez obětí a bude na chvíli klid. Hlavouni pudou na pár let do lochu, aby si urovnali myšlenky a přestali lidi srát.
A já to taky už dneska utnu, abyste nebyli nasraný.