Do středy klid, ale pak se to rozjelo

 

Babča Ch. slavila narozeniny, tam sem se načnul, pak skvělej fotbal finále ligy mistrů, Liverpool — Milán, takže několik piv a zhruba 1/2 litru ferneta a bylo vymalováno.

Čtvrtek spravovací s Péšou a Brabcem v Podskalí, nelidský vedro a neskutečný řeči, který je možno zveřejnit asi až za pár let.

V pátek už sem toho měl plný brejle a eště mě čekalo setkání U Menšíků s V. a M. Dokud sme pili v hospě, dobrý, jenže… V. nás pozval do jeho bytu a na kořalku — gin a dominikánskej rum. Cestoval sem na Žižkov několik hodin…

Sobotní zkouška vypadala slušně. Verča je prima baba a brzo se to naučí. V tom strašnym horku sme ze sebe dostávali všechny toxiny jenom proto, abysme je v noci na Chobotě se Stromem zase doplnili, konec v sedum ráno a příchod do plechárny za brzkýho slunka. Po několika hodinách spánku styl zombie odjezd k Verče a Dickovi do Podbaby, hulení a pití piva, večer přesun do Vikadla na Bubáka.

Trochu mimo, takže sem dneska práci vynechal. Co se to dělo??? Dneska sem seděl u Kroužků a kolem šel soused. V tu chvíli sem ho znal jako Prajzlera a teď už je to Mirek. Kecali sme u piva asi 2 hodiny. Předtim padaly kroupy.

V neděli sem pil pivo a kouřil trávu, eště pár dnů mi bude zle, takže budu vědět, že sem pořád naživu.