včera u jedný babičky, dnes u druhý

 

Stáří není dobrá věc, radši si to lajsnu eště před důchodem. Vidim na nich zub času, ať je to jakýkoli klišé, no co, když se lidi menšej a krátěj, každej se chová divně. Já tu chci zůstat s úsměvem na tváři, dokud se mi to bude dařit. Co teče z vršku, mění nám držku. Bůh na nás sere. Bez záchraný vesty se blbě plave ve stavu vyčerpání. Ale stěžování nic nenapraví.

Takže každodenní kolečko a pár ssm do citlivejch hlav k večeru. Chytře si vysedávat v baru s hořkou plovací skleničkou v pazouře. Přežívat! Hlavně, že se ozveš kamarádům. To potěší, to pohladí, to zamrzí.

Viděl sem dvojičky šeptat si neslyšitelný slova lásky vyznání, cesta jak přežít. Budovat budoucnost ve vleku vztahu. Prázdný písmenka tvořej bytelný věty. Koberec a povlečení na klepadle vyplatit. Z vobojího padá hnědka a mrdka.

Všechno nejlepší! Fernet a semínko, semeno zaschlý touhy. Dumdum, rumrum. Pouliční blázni, co hledaj záchytnej bod. Srát na to, na lidi, pár tónů v kytaře najdeš, zejtra je taky 24 hodin. Delete předchozího života. Rajčata lidskýho rodu. Hodiny keců, přece radost života.

Aspoň minutu štěstí mi dej, vole!!!