Minulej víkend sem jel do LBC na zkoušku Tudora. Svoje učinkování dočasně pozastavil LittleHouf, takže teď budu hrát pro změnu druhou kytaru místo basy. Pipouš a spol. sou velmi svědomitý, co se zkoušení týče, proto tam budu asi dojíždět co 14 dnů. V LBC sme poseděli tradičně Na starým městě, dobře se kecalo. K cestě tam i zpět sem využil služeb Student Agency, levnej komfort, proč ne.

Ve středu po dlouhý době U Kazdů s P. a B. Sledování fotbalu Leverkusen — Liverpool. B. se pochlubil nevídanou věcí, co pořídil na burze válečnejch relikvií. Cínová figurka Hitlera snad eště z války. Pozoruhodnej kousek. Nějak se poslední dobou nebezpečně militarizuje. Kupuje pušky, samopaly, buh ví, co chystá.

Čtvrtek večer sem lítal po Praze jak trotl. Nejdřív Pod Juliskou s Mirkem G. a jeho kámošem. Pak do Alvy, kde už sem nesthinul S. a M., který se mezitim přesunuli do Balbínky na Nohaband. Dorazil sem pozdějc, takže sem vyžebral na Hrdinovi poloviční slevu na vstup, ta ovšem nebyla zadarmo — panák slivovice, ale co. Trochu hektickej den.

Včera sem měl zase pocit, že moje fungování v tomhle světě je nepatřičný. Nemoh se z toho spát, zase pocit zbytečnosti, zase pocit, že na cokoliv šáhnu, dopadá blbě.